Praca

Aktualne oferty pracy w Emerline
Miejsce pracy: Warszawa

Developer ds. systemów głosowych

Kwalifikacje i doświadczenie:

  • Znajomość programowania i projektowania obiektowego (OOP i OOD)
  • Dobra znajomość JavaScript, HTML5, jQuery, Angular.js
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji biznesowych na platformie .NET, WPF, WCF
  • Umiejętność tworzenia aplikacji VoiceXML (VXML)
  • Doświadczenie w programowaniu w C#
  • Doświadczenie w pracy z rozproszonymi systemami kontroli wersji (Git, Github)
  • Praktyczna znajomość MS SQL
  • Wiedza z zakresu sieci i protokołu SIP
  • Znajomość technologii IVR, CALL CENTER, PBX, ASR będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość techniki Test-driven development (TDD)
  • Umiejętność pracy w zespole wg metodyki SCRUM
  • Znajomość j. angielskiego

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Młody i otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Pracę nad innowacyjnymi aplikacjami, usługami i produktami
  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie

Tester ds. systemów głosowych

  • Wykształcenie techniczne o profilu informatycznym, elektronicznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym,
  • Minimalne doświadczenie: 2 lata
  • Znajomość układów elektronicznych,
  • Znajomość systemów głosowych
  • Wiedza z zakresu IVR, CALL CENTER, PBX, ASR będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętności tworzenia zapytań SQL / PLSQL
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Duże pokłady pozytywnej energii
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole wg metodyki SCRUP

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów aplikacji głosowych oraz webowych
  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów
  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy, przypadków testowych, raportów
  • Współpraca z zespołem developmentu
  • Współpraca z testerami biznesowymi Klienta

Zapewniamy:

Specjalista ds. Elektroniki

  • Doświadczenie z zakresu programowania układów elektronicznych, procesorów sygnałowych (DSP)
  • Doświadczenie z zakresu projektowania wielowarstwowego
  • Umiejętność testowania i diagnozowania błędów w oprogramowaniu układowym oraz w układach elektronicznych.
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektronicznych
  • Wiedza z zakresu cyfrowego przetwarzania sygnałów
  • Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie ze specjalistycznej literatury oraz na swobodne komunikowanie się w ramach dokumentacji technicznej

Zapewniamy:

Zostaw wiadomość

A my się z Tobą skontaktujemy